» Poradna » Ostatní

Myš v CS:GO mi vylítává za monitor

Mám dva monitory, když hraju CS:GO (zobrazení full windowed) a prudce trhnu myší, abych se otočil a zároveň kliknu, abych vystřelil, kliknu tím na okno na druhém monitoru a tím se mi minimalizuje hra a než se AltTabnu zpátky, už jsem mrtvej .... děje se to jen pro rychlé otočce - trhnutím myši, takže předpokládám, že tou rychlostí vylítne kurzor, který je normálně uprostřed hlavního monitoru na zaměřovači, mimo monitor na druhý a já kliknu dřív, než se to stačí synchronizovat. Nevíte co s tím? :( Je to dost prekérní ..

Odpovědi na otázku

Namluv systému, že druhý monitor je nahoře, pak se na něj pohybem do strany nedostaneš.

No to si musite vybrat, jestli to mit v okne takto, nebo mit hru jako full-screen. Bud budete brouzdat mysi do autu, nebo budete komfortne pouzivat dalsi monitory. Jinak to holt nejde. Taky by mohla pomoct mys, kterou tak snadno "neutrhnete".

použi cursor lock.tu máš aj s návodom pre steam hry. https://www.howtogeek.com/251270/how-to-prevent-you...