» Poradna » Ostatní

Myš u pc

Zdravím lidi poslední dobou mě zlobí myš u pc. Pc je nové a dělá to každý USB port jde o to když kliknu myši na levém tlačítku tak to občas udělá jako dvoj klik když zaviram záložku na internetu tak to třeba zavře dvě kliknu na video abych ho pauzl a místo toho mě to buď hodí video klasický do okna nebo na fullscrean a už mě to vytáčí myš je taky nová a v pc je vše aktualizované veškeré ovladače tak už nevím co stim. Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Dělá to i jiná myš?

Pokud tě to uklidní, tak našeho kocoura taky zlobí myši, už je celkem starý a ty úlovky už nejsou to co bývaly

"Myš je taky nová" - tipnu si, ConnectIT, C-Tech, Yenkee apod.?

Zrovna jsem se chtěl zeptat na značku myši. Tohle obvykle dělají myši z Číny za 2-3$

Což jsou mnou vyjmenované značky, ty se jen prodávají tady s výraznou přirážkou, oproti "originálu" z Ali.

Souhlas

Yeanke je to značka a dělá to i myš od Samsungu ale ta už je 5let stara

Upřímně - moc nevěřím, že ti tuto konkrétní závadu dělají dvě myši.

Yenkee není značka, ale šrot.

špatný mikrospínač, obvykle to dělají jeté mikrospínače po několika letech provozu, někdy po pár měsících, záleží na užívání a kvalitě výrobku. Mohou to dělat levné myši stejně jako myši za několik tisíc. Výměna mikrospínače není obvykle nic extra složitého když má člověk vybavení a umí ho používat.