Myš. Snížit citlivost při stisknutí kolečka

Obyčejná myš s kolečkem. Jeho zmáčknutím vznikne na monitoru kroužek. Malým posunem celé myši pak trvale roluje obraz, ale příliš moc ochotně. Lze nějak snadno snížit citlivost ovládání?

Odpovědi na otázku

Nelze. Jedině celkovým snížením citlivosti myši na pohyb.

A jakým způsobem to udělat - snížit citlivost myši na pohyb?

Díky, až po chvíli jsem pochopil (ovládací panely, myš), vyzkoušel.

Akorát se obávám, že pokud snížíš citlivost, aby vyhovovala ovládání automatického posunu, tak už bude příliš nízká na normální používání myši. Takže to asi nemá řešení