Myš se seka a mení sa kurzor

Zdravim,Moj problem: Pre časom mi zamrzol PC, nabehla modra obrazovka a chybová hláška ohladne HDD. Uplne na spodu bola hláška v EN , pokial sa vam to stalo prvy krat tak restartujte PC. Takáto hláška mi už nabehla asi 2x počas mesiaca. Po niakej dobe od tohto chybového hlasenia asi cca 2 týzdne som spozoroval problémy s myšou. Po zapnuti PC je všetko OK, po uplynutí niakej doby , ... niekedy 1 hodina, niekedy 2 a viac ... sa objavi problem s myšou. Neustale sa meni kurzor a seka sa PS. V tomto chybovom stave po kliknutí na akúkolvek ikonu s programom sa stane toto: PC zamrzne a objavi sa čierna obrazovka a asi cca po 2 sec zmizne čierna obrazovka a nabieha program na ktory som klikol. Možte mi poradit čo s tým? Je potrebne vymenit systemovy HDD?Moja konfigurácia: (PC má asi 2 roky)Procesor: i7-3820, RAM 16GB, Grafika:GeForce GTX 560 Ti, Zvuk: ASUS Xonar Essence STX, HDD system: SSD Kingston 120GB HDD ostatne: 1x1TB + 2x500Gb + Audio 2.1 (Sub Velodyne CHT-12Q + 2pas. aktivy AudioEngine5+)Používam OS Win 7, Verzia ovladača grafiky: 331.82Ďakujem za vaše rady ....

Odpovědi na otázku

ahoj, můžeš zkusit zformátovat disk a přeinstalovat systém, ale asi to bude chtít spíš novej HDD.

otestuj RAM aj HDD

"chybová hláška ohladne HDD"HDD je spotřebka osobně to řeším tak, že co 2 roky u všech PC vyhazuji disky na zálohy a instaluji nové pod zárukou. Je u nich zaručena max. rychlost (neopotřebované plotny, nemusí se tolik opravovat za letu) a vyšší míra spolehlivosti, plus zvyšuji kapacitu a jsou to nové revize či přímo řady. Nečekej, že ti disk vydrží celou dobu životnosti PC, spíš ho ber jako také větší BD-RE.