» Poradna » Ostatní

Myš se asi zbláznila

Z ničehoš nic mi po zapnutí pc začala blbnout myš.Je to něco podobného jako když kuličková myš je zacpaná špínou,pohybuje se trhavě,sice směrem kterým táhnu,ale trefit ikonu je umění.Nevíte někdo čím by to mohlo být?Je to myš Logitech MX610 Laser Cordless.

Odpovědi na otázku

kabelem, elektronikou, kontakty.

No to je hezký když je to bezdrát.

Jenze neco musi prevest signal z te mysi do pocitace a to muze byt spatne.

a baterky v prdely?

Díval jsi se, zda nemáš v optice nějaký chlup či tak něco? Profoukni to když tak. Já mám MX 1000 a úplná pohodička. Ani Mouseman Optical mi nikdy nedělal problémy a šlapal krásně a plynule.

Mně toto začala před časem dělat také optická myš, ale A4Tech. Celou jsem jí rozebral, vyčistil a stejně to nepomohlo. Jelikož to bylo již po záruce, koupil jsem si rovnou novou samozřejmě jiné značky.

Má také senzor vybitých baterií a smítko jsem taky neobjevil

Zkus jiny, nejlepe nestrakaty povrch, tmavy/svetly.Pokud nepomuze, pak nedela to jen nekdy, zkus vysilac a prijimac dat co nejbliz, nejlepe do klece. Treba si sousedi koupili zarizeni na stejne frekvenci.

No to bylo úplně první co mě napadlo změnit povrch,to taky nezabralo,jo a v paneláku nebydlím tudíž rušení z jiného vysílače je nepravděpodobné při dosahu 10 m

Paku už zbejvá jenom to čištění.

sorry, to už jsi taky zkusil. Přehlíd jsem.

Tak to mě pak napadá, jestli není někde poškozený kabel od přijímače. Jo, zkus je znovu spárovat. Aspoň vyloučíme tuto možnost. A je to připojené na USB nebo PS/2?