Myš probouzí monitor

Koupil jsem novou myšku "Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000" a odjakživa používám k uspání monitoru app "MonitorPower Off".To fungovalo s každou myší dosud dobře,ale s tou novou se monitor okamžitě znovu probudí.Zakázat probouzení pc v ovl.panelech(u všech ovladačů od myši) nepomohlo.Co s tím?je to skvělá věc,šetří to elektřinu i monitor...

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi hw sestavu ani verzi BIOSu.Předpokládám, že se jedná o dongle v USB-2 (zkontroluj), ne v USB-3 ani BT.Co s tím?Zakaž probouzení pomocí USB myši v BIOSu.Obvykle sekce Power -> ACPI.

To bylo první co jsem udělal a nejedná se o probouzení pc,ale pouze monitoru.S druhou myší to funguje jak má.Popis hw mám v podpisu.

Na tu "skvělou věc" normální lidé používají nastavení v os. Uměl to už MS W95.

Tak asi nejsem normální,když s každou jinou myší to funguje?A kde prosím nastavim aby myš po zhasnutí monitoru se ho nesnažila probouzet?To asi těžko někde nastavím...

a proc tu mys proste nevypnes, kdyz je bezdratova? navic vypionani obrazovky ti staci obycejny sporic obrazovky v systemu (nastaveni po jake dobe se ma vypnout obrazovka)

Nechci jí vypínat, zrovna tak nechci používat spořič... Ale onanje asi vadná,už nefunguje vůbec, půjde na reklamaci.