» Poradna » Ostatní

Myš podsvícení

Zdravím, potřebuju radu. Nedávno jsem si koupil myš C-TECH Empusa laserovou 3400dpi, USB. Je podsvícená modře, ale když Pc vypnu nechce se podsvícení vůbec vypnout a zádné tlačítko to nemá. Nemá prosím někdo s tim zkušenosti? Předem děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Softverove vypnutie PC, neznamena odpojenie od siete (230V)V poslednom case milion ludi ziada od vyrobcov, aby PC mohli pri vypnutom PC nabijat smartfony, MP3 ... takze je USB pod prudom.P.S. na niektorych zakladnych doskach sa to da konfigorovat (ale to chce miminalne napisat typ dosky).Pc si nevypol, skus vypnut vzadu vypinac zdroja, alebo ho vypni na predlzovacke.

děkuji že se o to zajímáš, ale zapomněl jsem k tomu napsat jednu tedy asi důležitou věc, která předtím pro mě nebyla asi tak důležitá. Odpojit myš od usb jsem zkoušel na noc a ráno po zapojení mi fungovalo jen kolečko

Ne to není důležitá věc. Ještě jednou si přečti co ti kolega napsal.

máš ji v USB portu který stále napájí - řešení je zkusit jiné porty, případně to vypnout v biosu

Nebo se smířit s tím, že to prostě vypnout nejde (což u velkého procenta desek skutečně nejde) a zvyknout si odpojovat počítač od sítě. Ostatně, právě tohle doporučuji každému: Počítači to neškodí, v mnoha případech to dokonce prodlužuje životnost zdroje a příspěvek k vyšší bezpečnosti není rovněž od věci.