Myš podporující double click

Zdravím a prosím o radu.Potřebuji myš s programovatelnými tlačítky, která umožňuje nastavení dvojitého kliknutí pro tlačítka u palce (obvykle tlačítka pro vpřed a zpět). Nemáte někdo tip? Měla jsem Genesis GX66, která již není dostupná. Bohužel jsem už několikrát zkoušela nové myši, ale prozatím žádná z nich neumožnila nastavení pro dvojklik. Děkuji

Odpovědi na otázku

Udělej to softwarově - použij http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/ostatni... Tam si můžeš tlačítka přemapovat/přiřadit funkce jaké chceš...

herní A4Techy měly nějakou nastavovací utilitu - podívej se, co to umí, já to nepoužívám.

Jakýkoli vícetlačítkový Logitech a aplikace SetPoint. Sice jsou dost drahé, ale spolehlivé a chování tlačítek jde nastavit globálně + pro každou aplikaci jak potřebuješ.

Dobrý, mohl bych sw zeptat jaká myš jakou myš by ste mi doporučil jdou dát vysoké cps

Connect IT Biohazard