» Poradna » Ostatní

Myš, nelze nastavit DPI

Dobrý den, vlastním myš bloody Q80B a chtěl bych si nastavit DPI, stáhl jsem tedy software bloody 6, ale nenačte mou myš píše to (není nalezeno žádné bloody zařízení) Zakupte si program bla bla. Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

tenhle model neznám, ale nenastavuje se DPI nějakým čudlítkem?

Hore má + a - > týmto sa asi nastavuje DPI

500/1000/1200/1600/2000/3200 To jsou možné režimy DPI, typicky mají myši tlačítko které to přepínají cyklicky, stačí na to tedy jen jedno tlačítko, ale u myši za 300 je možné cokoli, nicméně v kategorii o nulu vyšší je běžné přepínání DPI právě jen jedním tlačítkem, další třeba slouží k přepínání uložených profilů, což je luxus, když si to myš pamatuje a netřeba instalovat SW.

A4Tech XL-750BK stojí asi 5 stovek:https://mysi.heureka.cz/a4tech-xl-750bk-black/a DPI se tam taky nastavuje jedním tlačítkem.

... tak já mám levnější : https://www.czc.cz/c-tech-akantha-modre-led/... a funguje dobře i bez SW i DPI .

Ale jen 6 tlačítek a jedno je to pro změnu DPI, takže to k ničemu kloudnému použít nejde, když nejde přeprogramovat.Osobně mám ale s krysama problém, jako levák, který s myší v pravé ruce neudělá lautr nic, mám omezený výběr, většina myší, i když má symetrický tvar, mívá tlačítka na levé straně, což je pro leváka spíš na obtíž, než k užitku. Kvalitní lefty myši v podstatě nejsou. 13 let starý logitech s 8 tlačítky už dosloužil a jen z nostalgie ho mám v šuflíku, Razer Naga byla extra drahá a odchází v ní rychle mikrospínače, neměla v té ceně možnost bezdrátu, nástupce zatím leváckého neudělali :( Takže přežívám malém symetrickém 9 tlačítkovém Logitechu G300s coby pracovní myši a 10 tlačítkové Roccat Kova coby herní a to už jsem musel kupovat náhradu protože už odcházely mikrospínače, naštěstí se pořád vyrábí. Navíc na ni jsou dvě tlačítka pro leváka nepoužitelné, ale stejně tak dvě tlačítka rozumně nepoužije pravák.

tak řekněme, že pokud nehraješ hry a jde ti prostě o solidně ergonomickou myš s nastavením DPI a solidní kvality, tak nějaké programování ani nepotřebuješ. Kupříkladu tlačítko 3Xfire či jak se to jmenuje, se dá používat místo dvojkliku.Jinak já bych stejně měl s nějakým programovacím SW problém, páč to asi bude všechno jen pro wokna...Jinak chápu, že pro leváka je to pruda, protože ergonomické krysy jsou skoro všechny pravoruké, ledaže by byly symetrické, ale i tak může vadit umístění tlačítek... Naštěstí tohle řešit nemusím.

ani u jednoho z těch A4Techů co provozuju - počítám i několik na firemních stanicích - nemám nainstalovaný žádný přídavný software (ono na spoustě těch stanic ani není Windows). Přepínání DPI je funkce tlačítka té myši, na to žádný SW potřeba není.

Ten software pise pravdu, ze nenacte tvou mys, rada je jednoducha, kup si mys, ktera je podporovana v tom software.https://ibb.co/vZDsfb2