Mys na kazdy povrch-ktoru

Poradte pls mys ktora sa chyti na vaczine leskich povrchou potrebujem to notebooku ale je mi jedn ci bude velka tazka mal ..len aby sa chytala napr na stole ci skle.Dakujem

Odpovědi na otázku

S kulickou

no gulicky mam ale nejak si my do tej mysi nehodia ...ale ne normalnu optiku alebo laser co je lepsie?

laser Logitech nebo M§

nejakou laserovou (neplest s optickou!!)

A laserova snad neni opticka?

Laserova ma nevidtelny paprsek kfezto opticka sviti

Pokud vim tak na skle se nechytne zadna s "optickym snimacem". Tady jedine klasickou mysku s kulickou. Ta je mechanicka a je ji jedno jestli je povrch zeleny, modry nebo leskly. Hlavne potrebuje povrch tvrdy. Takze na pisku moc nefunguje.

A co mys bez kulicky, zato s dvema koleckama.

Alebo mys bez kolecna, laseru, optiky a mysi? Nieco ako je cigansky ham-and-eggs. Bez vajicka, bez sunky, len tak s chlebikom...

www.alza.cz ...

Leskle povrchy necini treba memu Razer Diamondbacku nejmensi problem. Nicmene pruhledne sklo je samozrejme nepouzitelne. Tam bude fungovat jen stara kulickova mrcha - blbe, ale bude.