Myš mi kliká několikrát za sebou

Mám problém s myší, když zmáčknu levé tlačítko´, tak někdy to klikne normálně jednou, ale z 80% to klikne víckrát (2krát až 5 krát). Někdy tu funguje třeba týden normálně, druhý týden to zase blbne. Když ji vypojím a zapojím, nepomůže to. Zkoušel jsem jiný ovladač, nic. Pravé tlačítko, kolečko a ostatní tajtrdlíky fungujou tak jak maj. Virem to není, počítač mám čistý. Je to vadný kontakt nebo má někdo tušení?

Dík.

Odpovědi na otázku

Může to být i vadný kontakt. Pokud ostatní tlačítka fungují, tak ovladač myši je asi OK a chyba bude v myši. Občas neškodí myš rozebrat a vyčistit, tedy pokud to jde.

Jak si můžeš být jistý, že to virem (respektive malwarem) není? Já toto svedu naprogramovat za pár vteřin, co by to dělalo, a na virustotal by to mělo 0/42 a spuštěno třeba jako c:\windows\system32\svchost.exe ...
Dále to může být mravenci nebo brouky v klávesnici, co máš v myši a dělaj si z tebe srandu, tak si zkus kuknut do myši a pořádně ji vyčistit.

ako aj mozes mat prvdu, tak aj nemusis...

zeby skusit inu mys nenapadlo? a vymazat vo win vetvu ovladacov a restart nech si najdu nove?

ste tu fakt divny ludkovia...

To tu maj nějaký bug, ne? Od kdy se tu smí psát z Irské domény?

odvtedy ako preukazes ze nie si debil...s tym budes mat ty asi problem...

Často je to naprasklý mikrospínač, když se moc udeří do tlačítka.

to by mohlo bejt, párkrát už "uklouzla ve vaně" ;)

a jak to spravím? dá se to vůbec?

Asi ne, je nutné pájení a mít náhradní díl. Takový malý čtvercový "člen", kde nahoře je právě ten mikrospínač, vše Made in China, to se rozumí. Řešení je nová myš. Nevím co jiného v "domácích" podmínkách s tím dělat, v rozumném čase, a za přijatelné peníze.

Jak píšou kolegové (snad tady pan Komenský zas nerozvine sáhodlouhé teorie ), může to být jak vadný mikrospínač, tak virus. Zkus jinou myš ve tvém počítači, případně tvou myš v jiném počítači a budeš mít jistotu.

Moje myš Logitech to dělá také. Je "vymačkaná". Na čas pomůže rozebrat, tam kde se mikrospínač dotýka plastu podložit kouskem silnější lepící pásky. Snaž se pak po smontování namačkávat tlačítko v bodě, kde je mikrospínač.

měl jsem stejný problém a pak jsem myš zapojil do jiného usb konektoru a pak to začalo fungovat