Myš Logitech MX Master 2S, dobrá nebo drahý klumprt?

Dobrý den,zaujala mě tato myš, přiznám se, že spíš velikostí a hmotností. Má někdo? Jak se drží? Mám velké pracky. Zajímá mě to postranní kolečko, šlo by s tím rolovat např. výkres vlevo pravo? Je nějakou výhodou laser oproti klasické LED? Děkuji

Odpovědi na otázku

Ja ji mam a pouzivam ji predevsim na cad/revit a adobe balik. To postranni kolecko je pro me dost rozporuplna zalezitost, vcetne tech dvou tlacitek u nej. Kolecko jde opravdu ztuha a ta tlacitka, jsou zase moc blizko, takze jejich stisk je nekomfortni pro me. Zas na druhou stranu... mam prave velke pracky taky a mys sedi jako ulita, je kvalitni a ani po x hodinove praci nic necitim. Stisk hlavnich tlacitek je prijemny a velmi uzitecne je to ''nekonecne'' kolecko, ktere se da prepnout na klasicky ''zubak''. Plynule prechazeni mezi pocitaci a systemy taktez vyuzivam a povazuji ta za vybornou vec. Vydrz na baterii taky super, jednou za rok zatim. Takze pro me to cenu ma a opravdu me ty utracene penize, za ten komfort nemrzi.

Myš máš nejlepší si sám vyzkoušet. Což je na prodejně nedostatečné, takže to řeším koupí a vyzkoušením doma. Když nesedí, vrátím ji. Tuto jsem v ruce neměl, takže k ní nic nenapíšu. Já mám roky G700s a jsme s ní spokojen. Ale ta boční kolečko nemá.Laser i LED je optika. Jediné, čeho si člověk všimne je, že laser viditelně nesvítí.

já jsem s ní spokojenej ale každý jsme jiný - mně vyhovuje velikost, ergonomii a hmotnost, protože se mi neodlepuje, když s ní kreslím v solidworksu, rhinu a surfcamuboční kolečko používám jenom pro posouvání v excelu nebo internetových stránkách, zatím nemám tak velkej výkres, abych to vyzkoušel

Děkuji vám za rady a zkušenosti. Dnes mi myška přišla... do pracky padne akorát a dokonce i to boční kolečko jde krásně lehce... Teď si pohraji s tou funkcí kopírovat/vložit jedním tahem mezi PC

Skoda, zrovna jsem chtel poznamenat, ze ted ji maji na czc za 1499 :)

a dofrasa , koupil jsem o pětikilo dráž na softcom, ale co, už si ji nechám...

i tak díky za tip, koupím ještě jednu jako vánoční dárek ;)

Mam ju od 17.10.2018.Za tie love je to o nicom.Mys nefunguje na skle a napriklad na frote prestieradle strasne seka.Bocne kolecko pouzivam na jas,ale ma strasne slabu odozvu.Ked pridam jas tak zacne reagovat az po 1-2 sekundach.A baterka ze 70 dni? Zabudnite.17.10.2018 Nabite - 23.11.2018 Vybite23.11.2018 Nabite - 21.12.2018 Vybite21.12.2018 Nabite - 14.01.2019 Vybite14.01.2019 Nabite -