» Poradna » Programy

MYŠ (kurzor) si behá sama ako divá

Chcem sa opýtať - mam problem myška mi behá po obrazovke sama .... nedá sa vlastne ovládať .... dala som tam novú a vymenila som i klávesnicu .... kámoš mi celý PC prečistil .... a po pár dňoch je to tu zas .... prešli sme to i antivírakom ... a nič.  Tento stav sa vyskytuje pravidelne .... inak stroj bezi bez problemov, len keby myška neblbla. Nie je to v kuse obxcas ide dobre ... mam pred diplomovkou a som z toho zufala ...

Odpovědi na otázku

Podobný problém jsem měl s Genius Optical Net scroll + a win 2000. Problém vyrešilo až pořízení jiné myši :o(.

Ještě před tím bych zkusil vyhodit podložku.

no treba mas castecne pretrzenej resp. prekroucenej kabel ... takze zkus ten kabel na chvili nejak zkroutit ale to je jen docasne .. nakup nove mysi to vyresi

Mě to dělal mobil blízko u kabelu myši.

U optical myší občas sviní různé stolní lampičky a nemusíš s tou myší ani šmejdit po plexi nebo po skle...

Pořiď si pořádného kocoura ať ji chytá.

Totez mi i WinXP delali 2 typi mysi (vic jsem nezkousel): Genius Optical a Genius net scroll. Doted presne nevim cim to bylo, ale vzdy jsem to vyresil kdyz jsem si pohral s nastavenim mysi.Ovladaci panely => mys => hardware => vlastnosti  A tam je nastaveni frekvence, predpokladat mys s koleckem a velikost bufferu. (ted nesedim u WinXP, takze se ty zalozky jmenuji jinak)