Myš k ntb

Zdravím,
chci si koupit myš k ntb. Koukal jsem na tuto - mysi.heureka.cz ...
Disponuje technologií BlueTrack, což by mi mělo zaručit bezproblémové fungování na téměř každém povrchu. Zajímali by mě Vaše zkušenosti s touto technologií nebo myší, a pokud tak poradit nějakou lepší myšku (zatím mě tato zaujmula nejvíce)

Předem díky

Odpovědi na otázku

http://interlink.tsbohemia.cz/a4tech-mys-evo-glaser-x6-... ... mám já a funguje mi všude - dřevěný stůl, sklo, bílý papír, prostěradlo...

Díky, mrknu na ni :)

ja pouzivam tuto a zatim jsem nemel s nicim problem http://www.alza.cz/gigabyte-gm-m7800e-cerna-... ... baterie vydrzela tricvtre roku pri pouzivani cca 3-4 hodiny denne (pracovni dny)

Klidně běž do ní ze značkou Microsoft a Logitech neuděláš chybu.

bluetrack je fakt povedený snímač.. Bezchybně jezdí i třeba po koleni nebo po peřině.. na stole bez podložky zcela přesně, i na hraní fps.. můžu doporučit.. MS myši děla umí.

Mám myš od Mrkví s touto technologií a je to opravdu luxusní. Prostě jakýkoli povrch a můžeš i pařit. Přítelka má nějaký drahý Logitech s Laserem a stojí to za prd. Nefunguje to pořádně ani na bílém papíru.