» Poradna » Notebooky

Myš k notebooku

Ahoj, čas od času si něco zahraju na notebooku, většinou to je lolko nebo fortnite, každopádně, asi 2 měsíce z5 jsem si k němu koupil myšku logitech g305 a je mi nepohodlná. U počítače mám nějakou asi 4 roky starou hyperx pulsefire a ta mi padne úplně dokonale, takže bych chtěl najkou alternativu, ale v bezdrátové variantě do 1000 korun. Poměrně se mi zalíbila czc gaming shapeshifter, akorát mám strach, co se do výdrže baterie týče. Nemáte se shapeshifterem někdo zkušenosti, případně nějakou jinou bezdrátovou myš do 1k s tvarem podobným hyperx pulsefire? Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Ani sa nečudujem že ti nikto neodpisuje... Chodia sem poriadne skvosty.... Bezdrôtovú hernú variantu do 1000 czk, dobrý vtip... Na hry je najlepšie drôtová kvôli odozve. Ak chceš poriadnu hernú myš bezdrôtovú, tak si priprav 3000 czk...

Hele já nejsem nějakej extra gamer, takže nepotřebuju pořádnou herní myš, spíš mi jde jen o ergonomii a za tu cenu do 1k, je tvarově nejbližší té mojí hyperx, nechci dávat 3 tis za myš, když stejně na noťasu hraju fakt jen občas a stačí i ta g305, ale prostě ta ergonomie je pro mě taková meh.

Ja bych dal za mys klidne 5 tusic. Mozna i vic. Dej prwde me MX Master 3 ale pro levou ruku a 5 koliku mas na stole bez zavahani

Kde beres lepsi odezvu dratovych periferii. Treba logitech s lightspeedem umi nizsi latence nez leckdo na dratu a to jak u mysi tak klavesnic. Jejich BT je pak casto stejny nebo i lepsi nez proprietarni dongle spousty bezdratovych periferii.

Negeneralizoval bych. Ale souhlasim ze za 1000 a bezdrat natoz kvalitni nesezene. Osobne na hrani pouzivam klasiku G903? Chytil jsem nejakou akci v datartu a vysla pod 3 tisice. Pro levaka idealni protoze ma bocni tlacitka v pravo i vlevo. Prave necham a leve nahradim zaslepkou protoze bocni tlacitka na mysi.vlevo jsou levakova nocni mura.

Tak zavítej do vašeho PC-kvelbu a nějakou padnoucí si tam vyzkoušej.

Pokud chceš "gejmit", zajdi do krámu a myš vyzkoušej jak ti padne do ruky. A nepřemýšlej o bezdrátu.

Proc ne bezdrat? Lecktera dratova mys bude latenci zesmesnena bezdratovym logitechem s lightspeedem ktery bude mit nizsi latenci.