Myš dostatečně rychle nesnímá pohyb

Zdravím, mám problém s myší u počítače. Když pohybuju myší pomalu, v pohodě. Ale jakmile s ní trhnu nebo udělám rychlejší pohyb, vůbec tento pohyb nezaznamená. Konkrétně (a teď prosím no hate) je to u CS:GO, přecejen u FPS hry trhaté myší často a mě už to začíná vážně otravovat. :DDíky za rady

Odpovědi na otázku

dpi máš nastaveno na kolik? Zkus to změnit, jak se to projeví...

Dpi sem měl na nejnižší, 600. Ale je to tou myší, dal sem tam nějakou totálně starou od HP a s tou není problém..