» Poradna » Ostatní

Myš - príliš veľký krok myši

Potreboval by som poradiť s nasledovným problémom: po reinštalácii WinMe má myš pri posune veľký "krok" t.j. že pohyb myši je skokový a nie súvistlý ako bol pred reinštaláciov - vtedy to bolo OK . Komp nie je žiadny TOP ale na moju prácu stačí- 200 MHz , 64 Mb RAM , modem interný , myš GENIUS NETMOUSE PRO - drajvre používam z originál diskety .Pridal som TV kartu Dart TV live .Pohyb myši nejde nijak nastaviť , možno je to blbým IRQ , trápim sa s tým už mesiac a myš stále nechce behať normálne .Myš používa COM port , skúsil som aj druhú celkom novú myš na PS/2 port , robí to to isté takže myšou to nebude .Pomôžte , kto viete ďakujem .

Odpovědi na otázku

stiahni si niekde na twaek serveroch programek PS2rate, a "overclockni" si tu mysku, inac ja mam mysku logitech 3 tlac OEM, a ta ma v ovladacoch vsetko, PS2rate sa da hodit na 200/s, a to je uz celkom ok