» Poradna » Web a internet

My Paysafecard -zahraničí

Dobrý den chci se zeptat co se stane když si zakoupím paysafecard na Slovensku a dobiji si ji na můj účet my paysafecard na SlovenskuVím že nejde platit v česku paysafecartama zakoupenými v jiných zemí ale co se stane když si jí koupím na Slovensku tam jí taky aktivuju ale na můj účet my paysafecard a ten potom použiji tady v ČR Děkuji

Odpovědi na otázku

Ucet na paysafecard mas vedeny jako ucet cesky, overeny ceskym tel. Pokud se budes snazit tento ucet nabit pomoci karty "jine narodnosti" nepodari se to, dostanes chybovou zpravu ohledne karty jineho puvodu.

Prosim o pomoc

Dobry den. Mam zakoupe paysayfcard v Nemecku. A mam vedeny ucet na ceske cislo ? Prosim o radu jak ho ted muzu vyuzit

Dobry den prosim o radu manžel mi zakoupím paysafecard v nemecku nejde mi to vložit na česky učete co mam ted delat???

Přítel mi zakoupil prave paysafecard z Německa ja sem ale v cz nemohu to nabit prosim o pomoc

Mám český účet PaySafe a koupila jsem si v rakousku paysefecredit ale nejde mi to dobit poradíte mi tedy co mám dělat s tím kreditem mám nějakou jinou možnost využití a jak dekuji

Asi budeš mať nejaký problém . Lebo na SR si môžeš kúpiť paysafecard Hocikde , ja si kupujem napr. v Bille. Bez registrácie na č. mobilu. Táto registrácia bola pradávne , keď sa dal kúpiť iba v banke.

kartu s pinem jako takovou koupis vsude mozne, i u nas. Ale account mas vedeny na jmeno i tel. cislo. Ucet nedobijes pomoci paysafecard z jine zeme, nez na ktery mas ucet. Mozna treba to jde u zemi, kde je stejne mena - EUR, ale u nas, kdyz chceme CZK ucet nabit pomoci EUR psc, nejde to.

Jeste edit: Na spoute obchodu se da platit jakoukoliv psc, kde se neresi odkud je, ale spousta lokalnich obchodniku ci sluzeb to ma dnes udelane tak, ze kdyz u nich zvolis platbu pres psc, tak ti po zadani pinu vyskoci login na tvuj account.Na steamu, zahranicnich eshopech a spouste mistech to nepotrebujes, zadas pin a je zaplaceno, i kdyby ta psc byla z Ruska. Ale napriklad, kdyz si chces pomoci psc nabit skrill, tak u nejake hodnoty ti to projde, u nektere to uz chce login na ucet.

Tohle je úplná demnce a úplný nesmysl...

Dobrý den chtěl bych se zeptat když mám pin kód z 20 eurami z Francie jde to dobít na slovenský účet?

ne

Dobrý den obracím se na váš nebo nevím jak mam postupovat..Moje sestra z jejím přítelem se měli mit zásnuby a tak sem jim koupil každému po dvou tisicich kupony jako dárek ale bohužel bylo najednou vše uplně jinak a zásnuby se nekonali.Tet mam kupony za 8tis a nevyužiju je na nic nebo nenakupuji přez internet a poradil mi to známej at dam dárek touto formu.Tak se ptám co mam udělat ? chtěl bych své peníze co mi strhli z mého paušalu zpet .. Nebo zda jde kupon někde směnit za hodnotu toho kuponu ?? Prosim o radu a předem děkuji. Zaspal J.

Dobrý den,mužu vám poradit jak získate penize nazpět z paysafecard..1.musíte mít účet paysafecard2.po ověření učtu se tam nahrajou kody z tiketu do elektronicke peneženky3.udělate si učet u tipsportu a to je jedina firma kam z elektronické peneženky z paysafacard jdou přeposlat penize a pokavad mate registraci u tipsportu .tak si doma otevřete strranky tipsport livesazky .tam se příhlasite a potom zadate vklady nahrajete paysafacard kody přímo na tipsport.paysafacard bere jen patrny poplatek..potom už jen na strankach tipsportu date výběr na pobočce a hura na pobočku pro peníze..dříve šlo vybrat 20000kč dnes už jen 4000kč denně .pokavad by jste ještě něco měl a chtěl poradit určitě se ozvete a odepíší.pavel

Z paysafecard uz peniaze nikdy nedostanete nepodari sa to je to podvod.

lhář !!!!!!!

To není pravda koupím pasafe vložím na Tipsport chancu, atd a napoboce Chance ripdportu atd můžu vybírat od 100kc. Ty tento první si zjisti fakta a pak než strašit na hřbitov ??????

Dobrý den měla bych dotaz jsem ve Francii a co jsem pochopila když jsi tu koupím paysafecard tak to mohu dobít přes Tipsport? Díky za odpověď

přes učet my paysafecard lze peníze poslat zpátky na bankovní ůčet myslím že to převod sepa

Paysafecard si uz nikdy nekupujte je to podvod su to irsky bastardi len vas pripravia o peniaze nic viac...

Za nevědomost se doplácí.....Dnes v 8.00 2 tikety v Německu koupeno.V 9.00 už známo i mě,kde je háček....Domluva Tvrdohlavou žena ze SLK,poradkyně spíš nic než moc,2xhovor,2 mails,změna pins na Český formát od Paysafecard...!!Velmi zklamaný z vás!!!teď je 23.39 a nic???? WTF!!!!???

Ahoj jaro mam podobny problém

Potřebují dobyt paysaftcarte

Dobrý den chtel jsem se zeptat jestli někomu zablokovali ucet z bezpečnostních důvodů a potom Vas odblokovali nebo jsem přišel o penize

Dobrý den, sestra mi kúpila paysafecard online za 500 kč z čiech a ja by som si za to rád dobil kredit v kasíne zo Slovenska viete mi poradiť?

Paysafecard můj kod

Jak mám dobít peyskart z jiné zeme

Můžu použít německý paysafecard a vložit na můj český paysafecard

nelze

Jak můžu využít paysafecard z Německa u nás v Česku?

Prosím O pomoc kupola som kupon v nemecku a neviem nabyt na slovensku