» Poradna » Mobily

MX player hlásí formát(mpeg2.video) není podporován.

Dříve mi všechny videa hrály,nyní po aktualizaci se objevuje hláška v názvu dotazu. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Ziadnu radu nedostanes.Napisal si dotaz pre vestirnu.V IT poradni treba napisat hardver, jeho OS a o aku aktualizaciu sa jedna.

Omlouvám se za nedostatečné informace , jedná se o tablet iconia acer, verseMX plaeru 1.9.23

Kodek mám nainstalovaný a nehraje

a máš instalovaný ten správný? Jaký máš nastavený dekodér? HW nebo SW?

MX player je pro android, s Microsoftem to nemá nic společného.