» Poradna » Programy

Mv2player

je v mv2playeru equalizer nebo alespon moznost nejakeho predzesileni zvuku?

Odpovědi na otázku

Primo v playeru asi ne, ale kdybys pouzival rozumny filtry na prehravani (tj. ffdshow), tak tam uz je.

Tak tak, MV2P. ffdshow priamo podporuje, najlepsia kombinacia na DVD, filmy, hudbu, teda bola najlepsia, teraz je MV2 Player mrtvy.

dvd neprehravam na pc. Zkousel sem BSplayer, je dobry, ale nebyl sem schopny upravit zvuk, porad byl takovy divny. V Mv2playeru je zvuk o hodne lepsi a proto u me mrtvy neni ;)

Je stale dobry, len ma problemy s MPEG2 z DVB nahravky, preto som presiel na MPC, tam ide DVD tiez bezchybne.