» Poradna » Web a internet

Můžu si zaplatit propagaci své FB stránky, když nejsem podnikatel?

Zdravím, zajímalo by mě, zda můžu propagovat svoji hobby FB stránku, když nemám ŽL? A jak vlastně probíhá platba? Předem nebo potom? Nenašel jsem nikde žádnou možnost nabití kreditu, nebo něčeho takového. Díky.

Odpovědi na otázku

Můžeš, není to problém. Nakoupíš si kredit na reklamu, definuješ jakým skupinám lidí se má zobrazovat, pár dalších specifikací a reklama se bude zobrazovat dokud budeš mít kredit. Cílovka je potřeba definovat opravdu pečlivě, abys neplatil za zobrazování lidem kteří nebudou mít zájem.

Díky za info. Ale kredit se nikam nenahrává, nebo jo? Facebook by měl vystavit fakturu na konci měsíce, jestli jsem to správně pochopil...

Reklamu se dělá bez placení předem. Stanovíš si rozpočet na XX dnů a podle toho se stanoví denní rozpočet a platí se myslím až po. Platil jsem přes PayPal.Jako nepodnikatel jsem se nesetkal se žádným problémem.

Mea culpa, asi jsem si to spletl s jiným reklamním systémem.

Určitě nevadí že nejsi podnikatel. Když za tu reklamu zaplatíš tak je to nedůležité.

Prosím o radu. Nemám zařízenou platbu přes internet. Dá se jiným způsobem zaplatit Propagace stránky na Fb?