Mužu si vyměnit počítačoví zdroj který má hloubku 150mm místo 140mm

Mužu si vyměnit počítačoví zdroj který má hloubku 150mm místo 140mm děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Jestli je v bedne misto (jestli je to klasicka bedna, tak je), tak to vadit nebude.

Co znamenaji jednotlive udaje - prelozte si to, v cestine nic nevidim - http://www.atxpowersupplies.com/choosing-a-power-supply.htm

je tahle krabice klasická micro yy-3801

Tak to by se tam nacpat melo.Bedna neni od pohledu na fotky a cenu nic moc, navic to vypada na umisteni zdroje nahore.Zajimalo by me, jaky zdroj do toho chcete dat, nejlevnejsi bez rizika pouzitelne zdroje jsou za +-1200.

chci tam dat Zalman ZM600-GS II

V popisu bedny je psáno formát zdroje ATX.Tak by neměl být problém.Hlavně aby to nebyl nějaký elektrošrot.

není

Bohuzel je ...... Zalman ma pouzitelne bedny, ale o ostatnich komponentech a prislusenstvi se to moct rict neda. Zrovna zdroje hitparadu kvality nevyhravaji.Co tim planujete krmit?

XFX Radeon RX 480 RS OC, 4GB GDDR5

A procesor? Nejake taktovani?I kdyby ta OC verze sezrala 200W, tak bude ve vetsine pripadech stacit kvalitni 500W zdroj. Neco takoveho:https://www.czc.cz/corsair-cx-builder-series... https://www.czc.cz/seasonic-energy-knight-ss...

a co je je

Nelibi se mu asi bedna. Me taky ne ;)Duvody, proc ne: nema USB 3, zdroj nahore, konstrukce potazena alobalem a to jsem nevidel, jak vypada vnitrek.

ja víl, ale už ji mam a kdyby by jsem to celí musel předelat tak by mi šahlo

Kdyz uz se meni zdroj, tak to cele pretahat do jine bedny uz o moc vic casu nezabere, v dost pripadech to muze byt dokonce rychlejsi, nez si hrat s kabelama v blbe resene bedne.Jenze kdyz uz tu bednu mate ..... i tak bych ale do toho 150W+ grafiku davat nechtel.

Materiál skříně: SGCC 0.45 a hrany jsou zaoblené pro bezpečnou montáž.Formát zdroje: ATX (zdroj není součástí produktu)Evidentně já o voze a ty o koze.

tak co mam udělat?

Jestli umíš zdroj měnit tak, jako umíš česky, tak si raději sedni na ruce.

Kup si novou bednu.... tu prehistorickou bednu rozdupej a mrskni s ní do kontejneru.. Zdroj se moderně montuje na dno bedny.. Jj.. Technika pokročila kupředu, zpátky ani krok.. A navíc tuším, že máš v tý starý bedně i nesvázaný kabely, který tam hnusně trčej v prostoru a brání v luftování vzduchu do bedny a ven..

a jakou si mam pořídit už mi moc nezbyva 600kč

.. 600 kaček je dost málo.. Takže šetři a dočkej času.. Až budeš mít alespoň 1500 - 2000 tis., jukneme na nějakou schopnou bedýnku.. Moje bedna stála 3.200,- kaček.. Njn.. jsem náročný uživatel pííííícííííííííí. Bedna musí být elegantní, super odhlučněná a musí mít i dostatek prostoru na svázání kabelů mezi bočním deklem a mezistěnou bedny, takže jsou kabely schované a mimo vnitřní prostor bedny.. .. na hlučnou plechárnu nejsem zvědavej..

I levne bedny se muzou pouzit. Proti NZXT za trojku to neni nic moc, ale kdyz se setri ...Posledni mesic/dva preferuju Z3 oproti Silentiu RG1. Ma lepsi moznosti chlazeni a dva vetraky ve vybave - ok, stalo by za to je vymenit, ale zase jsme u ceny.Kdyz je rozpocet na vic jak tricitce, tak nemam moc chut to davat do neceho takhle levneho, ale dostat opravdu hezkou bednu do sestavy do 25 je problem, zvlast kdyz to ma byt jeste se systemem a hlavni pozadavek je pomer cena/vykon.Me se dost libi fotky na eshopech, kdy kvalitni a hezke bedny vypadaji hur nez ve skutecnosti a kdyz se veme podle fotky nejaky nalesteny odpad, tak se z toho po vybaleni jeden poblije.

Vezmi pilku na železo a uprav si to podle potřeby.

vážně super rada

kabeli mam svazany

Reinstaluj si driver klávesnice. Na měkké i tvrdé i/y ti píše stejný znak...