» Poradna » Mobily

Mužu si s tímhle kabelem přehrát filmy v mobilu?

Zdravim.Mužu si s tímhle kabelem přehrát filmy z flashky v mobilu když ji tam zapojim?http://alfa-omega.cz/hdmi-kabel-c71/kabel-sami... Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ne. Ten mobil předpokládá, že bude připojen k PC jako USB klient, ne že bude sloužit jako server pro klient flash, to drtivá většina prostě neumí. Na tom žádný kabel nic nemění.Podmínkou je, že by to musel umět i mobil a to nebývá pravda. Ovšem odzkoušet je to možné, zničit by se nic nemělo.

Netusim jaky telefon mas. Jestli neco s androidem, tak potrbujes OTG kabel. Pouha redukce nestaci. Pro pristup na flesku budes pravdepodobne potrebovat jeste nejakou aplikaci.