Můžu na provajdera podat trestní oznámení ??

Můj internetový provider mi již téměř týden blokuje přístup na net. Když jsem volal na technické oddelení, tak mi řekli, že prí jsem porušil ňejaké morálni zásady slušného správaní v diskuzech a fórach, a proto mi zablokoval přístup až kým nezaplatím pokutu.Proto tohle píšu od kamaráta. Můžu na neho podat trestní oznámení ??

Odpovědi na otázku

Kdyby ses držel staré dobré zásady "Držet hubu a krok", tak si v pohodě.

Kde na ty nápady chodíš,jestli je to pravda,tak tvůj provider udělá radost hromadě lidí.

Podat trestní oznámení samozřejmě můžeš.Otázka je jestli ti to v téhle banánové republice nebude hovno platné

Si delas prdel ze??No ale pokud neplatis tak je to jasny.Jedine je mozne ze jsi si udelal z jednoho placeneho pripojeni domaci sit nekolika PC schovanych za prvni comp a nejak se to provalilo.V tomto pripade bych trestni oznameni nevolil a strasne rychle bych se provaidru omluvil zaplatil mu ztraty a slibil ze se to jiz nebude opakovat a po opetovnem pripojeni bych smlouvu na 100% dodrzel.Tot vse.A do for si muzes psat co chces od toho je admin fora a da ti urcite predem najevo ze se mu neco nelibi.

Nejdřív se nauč pořádně česky, čobole!

To uz se nerika fuj!!!!

Proč nepíšeš mateřským jazykem,stydíš se za něj?

Trestni oznameni muzes podat na kohokoliv za cokoliv.Otazkou ovsem je, zda nebude okamzite po precteni odlozeno.Precti si napred pravidla providera, zkus zjistit, kde jsi se moralniho pochybeni dopustil a pak si precti pravidla fora, kde jsi to spachal.Az budes presvedceny o tom, ze jsi skutecne nic neprovedl, pak teprve zacni premyslet o trestnim oznameni.

Vykašli se na to, rozčilování, stresy a dokonce soudní peripetie výrazně zkracují život ! Buď v pohodě. Já se tak snažím (i když mě Monika ignoruje), na YouTUBE poslouchám dobré videoklipy, medituji, prohlížím si alespoň obrázky Avril Lavigne a jsem v klídku.

Čau kde jsi byl když se řešily pracovní záležitosti a chudoba,snad ne v práci??

Jo, makal jsem jak barevný, abych vydělal na internetové připojení na další měsíc. A 50,- Kč si dávám měsíčně stranou do plastového beránka. Spořím na nové inkoustové barvy. V roce 2008 bych měl ukončit spoření.

Tak to ano.A stranou davej alespon 100kč.Plastovy beranek je na nic jelikoz te laka ruzne ho podojit jelikoz je mekky a necha se proriznout aniz by si toho kdokoli vsimnul.Tak jestli si ho prubezne dojil budes v roce 2008 pri ukonceni sporeni urcite zklaman.Radeji pouzivel porcelanove prase to se da pouze rozbit a to kazdy pozna.

Snad ked si za pripojenie na internet platis tak ti ho ma zabezpecit nie ? Za neplnenie zmluvy ho uz zalovat mozes.

Jak už někdo výše napsal, trestní oznámení můžeš podat kdykoliv na kohokoliv. Podávat ale trestní oznámení v okamžiku, kdy evidentně k trestnému činu nedošlo je hovadina.Ty se můžeš domáhat svých práv v občanskoprávním sporu. Ze strany providera jde možná o porušení smlouvy, kterou jste spolu uzavřeli. To není ale trestný čin. I žalobě u soudu ale musí předcházet jisté kroky. Měl by jsi providera písemně upozornit, že neplní, co se ve smlouvě zavázal. Až poté můžeš uvažovat o žalobě. V tom případě ale doporučuji využít služeb advokáta. Když žalobu sesmolíš sám, je pravděpodobné, že z důvodu formální chyby soud prohraješ. Velice záleží na formulaci, co vlastně žaluješ.

Nejlepší by bylo, kdybys pořádně posilněn (stačí tak dva silní kolegové) zašel za tímto pochybným providérem a tam mu ručně a stručně vysvětlil, že pokud jsi neporušil podmínky uvedené ve své smlouvě, tak si můžeš do diskuzí psát co chceš.

zmeškal som niečo?

Nééé.Dej si oddych.

to som rád, bol som sa prejsť v lese a trochu pofotiť, 3 hodinky som tu nebol...

To je relax co??Ja otevru dvere a koukam do lesa.Nejhorsi je ze rano si chci polezet ale ty ptaci zpivaj ze to nahradi zvuk budiku.Jak zpival Mládek:Už je tu zase to zasraný jaro,šeříky smrdí a ptáci řvou.Né je to pohoda.

headshrinker, co ty vlastně děláš, že jsi pořád na netu ? jaký máš job ? Jestli to není tajné. Jinak já pracuji, jako dělník - montážní - zrobotizovaný do zblbnutí.

Co chroupes za prasky?Nedavno si psal ze vykupujes lahve,ted jsi montazni delnik a podle casu vlozenych prizpevku nam chces namluvit ze montujes neco po tme v noci??Headshrinker dela sam na sebe pokud vim a je spokojeny.

Abych to vysvětlil výkupčí láhví byla brigáda na přilepšenou, bohužel se moc nepředali, jinak pracuji jako dělňas - chuďas. Ale v životě jsem pracoval i v kravatě, ale to už je bohužel pryč.

Headshrinker je zřejmě podnikatel. Přeji dobrý byznys !

Headshrinker vlastně znamená psychiatr !!! Takže je doktor. Teď mi to teprve došlo !

Tu travu uz nekuř.

..vidím, že konečne jeden poriadny provajder.