» Poradna » Programy

Můžete mi někdo poradit jaký přehrávač na tento soubor?

martin.3gp
Jedná se o multimediální soubor. děkuji.

Odpovědi na otázku

http://filext.com/detaillist.php
píšou tam:
QuickTime.3gp RealPlayer.3GPP_AMR.10

Taky tam pisou:3GPP and 3GPP2 are the new worldwide standards for the creation, delivery and playback of multimedia over 3rd generation, high-speed wireless networks. Defined by the 3rd Generation Partnership Project and 3rd Generation Partnership Project 2 respectively, these standards seek to provide uniform delivery of rich multimedia over newly evolved, broadband mobile networks (3rd generation networks) to the latest multimedia-enabled wireless devices. 3GPP and 3GPP2 are based on the MPEG-4 standard which was derived from Apple's QuickTime. QuickTime 6.5 includes support for key components of the 3GPP and 3GPP2 specifications. Mas to tam vsechno vysvetleny.

zkopíruj tučnej text do pozn. blokupřepiš koncovku na .reg a odklikni to
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard]"InitialKeyboardIndicators"="2"
[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Keyboard]"InitialKeyboardIndicators"="2"

to patří do jinýho dotazu