» Poradna » Programy

Může se ztratit soubor?

Dal jsem stahovat live distribuci LINUX, která se spouští z CD a má velikost něco přez 600MB. Na stahování požívám DAP. Protože mám pomalou linku, tak to trvalo něco přez 5 hodin a tak jsem u toho celou dobu nevydržel. Když zbývalo jen něco kolem 50MB, tak jsem nastavil automatické vypnutí za 2hod. a šel jsem spát, ráno, když jsem PC zapl, tak po souboru ani vidu ani slechu. Dal jsem vyhledávání podle různých kritérií, ale nic jsem nenašel, ani v tempu pro DAP nic není. Nevíte náhodou, kde by mohl být? Přece se jen tak nemůže z disku ztratit přez 600MB. Na PC nemá nikdo jiný přístup.

Odpovědi na otázku

Nevim skus search souboru vetsich nez napr. 500MB kdyz najde - OK kdyz ne tak bych se pozastavil jestli to "vzalo misto" z disku, jestli ne - soubor je proste v [censored] jestli ne hledej nejakej temp...

Co je do za download manažer, že po "spadnutí" neumí navázat ... Máš DAP vůbec správně nastavený? Konkrétně jej neznám, ale např. FlashGet, Get Right a jiné to umí bez jakýchkoliv problémů.
...a proč nastavuješ automatické vypnutí "za určitou dobu" a ne "po dokončení stahování"

...podle toho, že ten soubor nemáš, předpokládám, že se "nedotáhl" až do konce a po odpojení/vypnutí PC ten nedotažený soubor nějak ztratil (jako při "obyčejném" downloadu v MSIE). Pokud se ten soubor stáhnul celý, je to nějaké divné... že by se sám smázl .

Díky všem za odpovědi, ten DAP samozřejmě podporuje RESUME a i ten stahovaný soubor toto umožnoval. V minulosti jsem to tak dělal normálně, klidně jsem to vypl a pak druhý den dotáhl. Třeba demo Far cry jsem tahal na3x a šlo to. Další den jsem normálně viděl část toho souboru na HDD, no a pak jsem ho dotáhl. Opravdu nevím kde je jak jsem psal dal jsem vyhledávání podle mnoha kritérií a NIC. Asi to bude tím, že je to LINUX soubor já mám s Linuxem samé problémy, takže mne to nepřekvapuje No co žádná škoda, jen škoda toho času

On není žádný linux a nelinux soubor prostě hledej chybu v tom tvém pochybném OS Jinak na stahování je většinou ftp a většina ftp podporuje i takové věci jako navázání toho souboru atd....Jinak pokud jsi ten soubor nenašel tak skus skontrolovat disk zda tam třeba je ovšem skolabovalo to třeba na chybě fatky atd.... - scandisk nebo co je ve windows