» Poradna » Ostatní

Může se škodlivý program atd. šířit tímto způsobem?

Dobrý večer. Můj dotaz zní: Existuje nějaký typ škodlivého, nechtěného programu, viru nebo prostě čehokoliv jiného, co se může dostat do pc při navštívení nebezpečné webové stránky, který může následně nakazit/napadnout účty: email, icq, facebook tím způsobem, že když se na ten účet přihlásím z jiného, čistého zařízení, tak se to přenese do toho dalšího pc nebo telefonu? Důležité je, že nemyslím vůbec žádnou aktivitu na tom účtu, prostě jen přihlášení se do něj. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nový nick: http://www.zive.cz/poradna/napadene-zablkova... ?S jakými právy k systému pracujete jako uživatel?