» Poradna » Mobily

Může mi někdo objasnit, jak v Česku funguje warezení filmů a hudby?

Hezké odpoledne,nějak mi nejde do hlavy, jakým způsobem je udržitelné uploadování filmů a hudby na placené i neplacené stahovací servery a následné žití z affilate programů. Vždyť se to přece nemůže vyplatit. Můžete mi to někdo prosím objasnit?PS: Čest práci, soudruzi cenzoři, je tohle už dostatečně korektní dotaz?

Odpovědi na otázku

... tak jak vidíš, vyplatí se to určitě, jinak by to už dávno nebylo, nemyslíš SOUDRUHU

No dobře, ale proč odhad postupu, jak to asi funguje vyžaduje cenzurované smazání dvakrát po sobě?To co jsem nastínil, by ve výsledku vydělalo pár desítek korun denně, ale současně sebou neslo náklady několik tisíc korun denně. V rámci politické korektnosti jsem ani neuváděl názvy serverů. I když, teď si uvědomuji politickou nekorektnost - vyplácení těch odměn na anonymní kreditní kartu Blesk (projekt spadající pod vlastníka Živě.cz). Snažil jsem se pochopit motivaci dotyčných, protože ať počítám jak počítám, finanční zisk tam prostě nemůže být.

Mám pocit, že sa vlákna mažú aj podľa toho kto sa pýta

otázka zní, kolik lidí to dělá kvůli výdělku - pokud to někdo takový je a kolik to dělá z jiných důvodů a ten sekundární výdělek bere jako "bonuzz pro kikoty"

Spíš je to takový "Národ sobě".Kdo to má, uploadne to pro ostatní a sám si stáhne od někoho zase něco jiného. O nic jiného nejde.P.S. A vše je koncentrované na jednom místě, pěkně podle abecedy.

Hehe, to zní jako buzzwordy posledních měsíců: sdílená ekonomika a průmysl 4.0. Takže kulantně řečeno - OSA jsou pražští taxikáři a uploadeři filmů Uber.

Pokud na tom uploader nechce vydělávat tak je to celkem snadné.