Může domácí kino přehrávat formáty MPEG4?

Nebo dokonce DivX Videa - Pán Prstenů a pod?? U některých domácích kin uvádí, že přehrává MPEG, mě se to ale nezdá. Ptal jsem se na to asi v pěti prodejnách, kde prodávají domácí kina a prodavači neví nic. Nemáte někdo zkušenost?

Odpovědi na otázku

mpeg1 (VCD) a mpeg2 (SVCD) dnes už přehrávají snad všechny domácí kina.To SVCD hlavně neznačkový.Ale mpeg 4 (Divx) žádný domácí kino nepřehraje.Teprve nedávno,myslím švédi vyrobili první DVD přehrávač,který přehrává Divx,výrobce je Kiss technology.A tady je na něj odkaz:http://www.stereomag.cz/read_clanek.php