Může deska poškodit zdroj?

Dobrý den mám doma základní desku od MSI ale nejsem si jist zda fungujeZajímá mě jestli mi to nemůže spálit Zdroj pokud to nejede Děkuji na odpověď//Titulek upraven.//

Odpovědi na otázku

Je to nepravděpodobné. Pokud je to kvalitní zdroj, tak má potřebné ochrany a ani vadná deska by ho neměla být schopna zničit.

Může někdo neznalej kdo se hrabe v pc to pc poškodit? Děkuji na odpověď

Každý, kto sa v PC hrabe a pritom nevie, čo chce v PC urobiť, kam a ako siahnuť, ako zapojiť, čo zapojiť.... - tak je potencionálny likvidátor PC.

Záleží co je to za zdroj. Když za moc nestojí, tak ho poškodí i běžné používání.

prohlédnout jestli deska není někde mechanicky poškozená (utržené kondenzátory, uloupnuté SMD součástky, poškozená patice, poškozené sloty se zohýbanými kontakty, naražený roh atp.), případně jestli není někde zjevné zahoření ... pokud ne, tak šance na zničení zdroje je naprosto minimální.