Může být 2.5 HDD v slotu pro SSD ?

Dobrý den, může být 2.5 HDD v slotu pro SSD ? Je to takový slot že se to připevňuje z boku ke skříni a ten spodek HDD ( s tím zeleným a různými těma vystupky) mám strach že to bude vodivý s tou skříni. https://www.czc.cz/evolveo-ray-5rb/247972/pr... (Sedmi obrázek). Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud vím,tak sloty na SSD a HDD (sata) jsou stejné. Co to je za komediantskou bednu ?

Jsou stejně, ale píše se na SSD na internetu, a ta zadní část se dotýká toho kovu. SSD to má zaděláme. Našroubovat to jde ale mám strach že zadek toho HDD bude vodivý s tou skříni.

Podlož to kouskem kartonu.

Klidně tam notebookový 2,5" disk přišroubuj. Podle obrázů jsou v místě děr pro šrouby prolisy a disky mají na tom místě vystupující část rámu, takže deska elektroniky disku se určitě nebude dotýkat plechu case. Ten navíc vypadá lakovaný, není se čeho obávat.