» Poradna » Programy

Musíte to vidět

Mrkněte sem fakt superní stránky, zahlasujte do aknety, napiste do knihy návštěm. A možná právě Vás vyberem jako výherce. Výhra: prosecor Intel pentium 2,,     233mhz,,   http//:kokonek.mysteria.cz

Odpovědi na otázku

Pořádná Poradna |  |

Kolikrát sem ještě naser*eš tu blbost? Myslíš, že je někdo zvědavej na tvůj "prosecor".

on to urobil takticky. vlozil to skoro do kazdej kategorie. mne sa najviac pacila kategoria : domace kino.

Ono je to tu více, než 2x? To je tedy... Musím rychle hlasovat, abych ten abakap vyhrál, zakládám museum.

Pořádná Poradna |  |

Kusiks, kusiks.

Já vyhlásím také soutěž a vítěz vyhraje baterii do toho mobilu, co frčel přes šesti lety.

Pořádná Poradna |  |

A já můžu dát do tomboly Z80, mám jich dodnes nakradenou celou škatuli.

Vyhrává růžový 24 s prasátkem. Hele, co tam má, ono se mi to načetlo, uhodl jsem a dokonce 2x. )

Pořádná Poradna |  |

Jj. Už jsem mu tam taky zahlasoval, ale vyhrál jsem prd. Nevím, proč mě před tím nejdřív problikl ve statusbáru Gůůgl a pak mě to frklo na M$ (čumím na to přes FF). A to jsem vždycky růčo opravil tu blbou dvojtečku, co má v tom odkazu.