Musíte to vidět

Mrkněte sem fakt superní stránky, zahlasujte do aknety, napiste do knihy návštěm. A možná právě Vás vyberem jako výherce. Výhra: prosecor Intel pentium 2,,     233mhz,,   http//:kokonek.mysteria.cz

Odpovědi na otázku

Velmi vtipné.Jinak dobrý?

Co to sem furt cpeš za reklamu? Ještě jsem ty tvé úžasné stránky neviděl a vsadím jedno pivo, že tam bude anketa s otázkou: "Jak se vám líbí tyto stránky?"Jdu se schválně mrknout, jestli jsem vyhrál. Pokud ano, otevřu si to pivo hned, pokud jsem prohrál, tak se budu trápit a otevřu si ho až za deset minut.

Aha, možnost úplně jiná. Nenačetlo se mi to.

Pořádná Poradna |  |

Má tam ňáký přesměrování přes Gůůgl na Microsoft (podrobně jsem línej to zkoumat). Jestli máš M$ na black listu, tak uvidíš prd.

Pořádná Poradna |  |

Asi budeš furt žíznivej...

Kašlu na to, už jsem si ho otevřel.

Pořádná Poradna |  |

A vyhrál's tu 486tku, nebo co to je?

To není žádná blbá 486, ale prosecor!

Pořádná Poradna |  |

A jo tááák! No to je jiná, pak je 233mhz slušnej fofr.

Nemohl jsem se zúčastnit té super soutěže o abakap, nic se mi nenačetlo. Navíc jsem už dopil, tak ani nemám co vsadit.

Pořádná Poradna |  |

Tak vsaď prázdnou flašku od lahvovýho... ...Stejně ta výhra za víc nestojí.

Já mám blokování nevyžádaných stránek, jestli to není tím. Ale tam je to snad v iframe. Také jsem to dál nestudoval.

lol