» Poradna » Programy

MusicMatch Jukebox 7.10

Má prosím někdo zkušenosti s MusicMatch Jukebox 7.10? Nevím jak přinutit Burner Plus aby vypaloval na 80 min CD opravdu 80 min hudby. Když dám do seznamu více jak 74 min skladeb, hlásí že nemá kapacitu na disku. Přitom vypalovačka to umí, CD je 80 min/700 MB a v nastavení Burneru Plus je nastaveno CD Audio 700 MB.Díky za radybob

Odpovědi na otázku

u mně to funguje bude to asi jen v tom nastavenímáš plnou verzi?základní verze nebo špatně cracklá márůzná omezení

Třeba to bude tím, že již existuje MusicMatch Jukebox 7.50.3101. Jinak bych tě rád varoval, abys program nezkoušel cracknout číslem, protože pokud máš síťové připojení tak se ti může zablokovat připojení. Pro registraci se musí použít soubor: certificate.mmc