» Poradna » Ostatní

Multiplikator u Durona

Nazdar, chci si koupit Durona (popř. T-Birda) a samozřejmě jej chci přetaktovat. K tomu ale potřebuji odemknout miltiplikator. Nejdříve se na Internetu začaly objevovat plánky na propojování můstků vodivým lakem, ale v poslední době se stále více setkávám s jiným způsobem odemykání. Vždy se objeví zmínka tužkou odemkneme multipikator. Jak se to dělá??Fakt mám rád lidi, kteří si myslí, že když to umí oni tak to samozřejmě musí umět i ostatní svět. Plánuju do toho vrazit něco kolem 15000Kč a tak chci mít jistotu, že při prvním spuštění mi nevyhoří CPU či board. Nemáte náhodou nějakou adresu, kde se dají najít nějaké plánky či fotky???Díky všem.

Odpovědi na otázku

No tužka nebo lak, ono to vyjde nastejno. Protože se ono pero na opravu plošných spojů blbě shání, někdo to dělá tak, že ty přepálené můstky spojí obyčejnou mikrotužkou. Na vyzkoušení to asi jde, ale jinak to podle mě po pár týdnech až měsících přestane fungovat... Byl tady i návrh odnést to ke známé zlatnici a udělat na ni smutný voči ;))

Hlavne si taky musis koupit desku ktera to umoznuje. Napr.: ABIT KT7 nebo ASUS A7V. Podivej se na stranky http://pctuning.zive.cz tam je to vsechno popsany.Zdar Jirka