Multimedialni sestava do 9000 Kč

Mám PC už 11let a chtěl bych ho obměnit . Co říkáte na tuto sestavu !!!! je to jen na net ,,na takové to domácí žvýkání . https://www.tsbohemia.cz/nakupni-kosik//Titulek doplněn.//

Odpovědi na otázku

Vašemu požadavku neodpovídá žádný záznam.

omlouvám se ,,,zde link https://i.postimg.cc/xd1yD1yc/sestava.jpg

https://forum.zive.cz/viewtopic.php1stCOOL - jedna z nejlevnejsich Cinskych "znacek" na trhu. Uvnitr bez komentare.

1) kde máš Wokna?pokud si to necháš sestavit u CZC, můžeš mít od nich levnější licencihttps://www.czc.cz/microsoft-windows-10-home... 2) co to je za zdroj a skříň? Nebylo by vhodnější dát tam nějaký osvědčený?

Chybí zdroj, to co tam máš, je životu nebezpečná parodie a SSD 256 je hodně málo.

na surfovadlo kapacita SSD postačí. Ale u skříně bych vzal takovou, do které jde přidat normální 3.5 palcový HDD, pokud by chtěl třeba "skladiště" na filmy a fotky... (to by u většiny skříní neměl být problém, 3.5ka pozice navíc je tam skoro vždy, ale člověk nikdy neví )

disk mám teď 120 Gb a stačí mě to ,,,všechno ukládám na uložiště po síti ,,v tom problém nevidím ,,, a co mi doporučíte za zdroj ??

BTW, čo si mal z diktátov? Dnes by som pod CX450M nešiel. Drahý nie je, modulárny, výkon aj na žravejšiu GK. Ja mám tiež PC na multimedia, ale aj tak som šiel do CX450 (keby som vtedy vedel o "M" variante, radšej si priplatím). Prakticky je nepočuteľný.

Uha, tak vychodnar lubokubo76 je uz aj znalec českej gramatiky.Co ten korunovy virus robi ...

Počet čiarok nie je závislý na tom či som znalec českej gramatiky.

třebaBe quiet! System Power 9 - 400W https://www.czc.cz/be-quiet-system-power-9-4... možná by stačil i ten 350W.

ten zdroj Be quiet! System Power 9 - 400W se mě líbí ,,,, dík za info

jinak solidní levné skříně prý dělá SilentiumPC.

tu 1stcool montujem bezne lebo je snad zadarmo a do kancelPC je uplne adekvatna. Nic viac nepotrebuje.

Tak jestli to nebude skládat sám...Jsem jednou někomu montoval nějaké socka surfovadlo do echt levné skříně a docela jsem si tehdy pořezal pazoury o ty tenké plechy uvnitř.Jinak jo, na ty kancl komponenty s integrovanou grafikou, tehdy jedním HDD a DVD mechanikou a tehdejším 400 W Eurocase zdrojem to stačilo a ani to nijak nedrnčelo. Dotyčnému to jelo snad další 4 roky, pak to nahradil.PS: nevím, zda Eurocase šel kvalitou tak dolu, protože znám spoustu firem, co měla takové ty hnusné zažloutlé bedny s jejich 300/400W zdroji, v tom jela nějaká low-end konfigurace (kterou ten zdroj nejspíš zvládal s prstem v nose) pro kancl celý den a s těmi zdroji žádné problémy nebyly a ty kompy se vyřazovaly funkční.

nechám to poskládat přímo v TS Bohemii ,, je to v ceně a otestují to

eurocase zacal byt drahy :) teraz leti ten 1stcool, akyga, a neviem ake pcoviny este kolega kupuje. Lebo ludia si nedaju povedat, ze daj o 20€ viac, do lepsieho zdroja.. Ked ti cely PC vychadza 5 centov nad, tak to kupi v alze a nie u teba..

Protoze kancelarsky PC s odberem do 100W je na zdroji jen 20w tepla, nektere low cost veci ve zdroji tam jsou dimenzovany jen do 30st. Jakykoliv herni stroj=dlouhodobe vytizeni CPU/GPU na max a pak s takovym zdrojem je uz bez sance ze se zvladne uchladit na tolik co je staven.

Tak jsem vyměnil ten zdroj https://i.postimg.cc/k5sFyxyp/sestava-2.jpgTa bedna se mi líbí , že má na předním panelu 2x USB 2.0 a 2x USB 3.0 to jsou pro mne plusové body . Nemáte někdo zkušenosti se základní deskou MSI B450M PRO-M2 MAX ??

ano to už je podstatně lepší

v zásadě proč ne, ovšem ten zdroj opravdu ne, tam se nevyplatí šetřit každou korunu, podle toho co jsem koukal tak jsi šáhnul po prvním nejlevnějším, klasická chyba. Vadná elektrika ti může celou sestavu vypálit. Základ je toto:https://www.tsbohemia.cz/corsair-vs550-550w-ver-20...

ten zdroj jsem už vyměnil , dávat na takovou sestavu 550W je moc , zdroj má být vytížený , jinak zbytečně žere elekřinu ,dal jsem tam 450W a to je i tak dost

Jasne vymenit 1 sra*ku zdroj za druhou Ten doporucovanej Be quiet! System Power 9 je lepsi

šak ten Be quiet! System Power 9 jsem tam dal !

To byla reakce na DDRx a jeho doporucovanej VS zdroj, ne na tebe

Nemáte někdo zkušenosti s postavením počítaču u TsBohemie ? Není v tom nějaký zádrhel , jak je to pak se zárukou ?

u skládaných PC na míru máš skoro vždy záruku jen na komponenty. Odejde grafika, reklamuješ jen grafiku, odejde disk, reklamuješ jen disk. Jo a taky to nemůžeš vrátit do 14 dnů, není to běžné hotové zboží.

A proč nevzít celou sestavu?https://www.czc.cz/asrock-deskmini-a300-cern...