Multimediální sestava Alzasoft vs. Agen

Mám zájem koupit multimediální počítač možná i s lepší grafikou (tak kolem 4 000 Kč) a vybírám si sestavu u Alzasoftu či Agenu, kde se mi zdají nejlevnější. U kterého prodejce by jste jí zakoupili? Sestava vychází včetně 17´ LCD, OS, dobré grafiky a všech kompenentů tak kolem 24 000 Kč s DPH tzn. cca 18 000 Kč s DPH za skříň. Dík moc předem.

Odpovědi na otázku

Ani u jednoho. Od nekoho, kdo tomu rozumi bych si nechal sestavu vymyslet a pak bych si ji nechal v CzechComputeru slozit a dodat jako sestavu. V podstate zadna cela sestava z nabidky prodejcu neni pouzitelna, temer vzdy to ma podstatne mouchy.To bych udelal byt Vami. Ja bych to samozrejme koupil jeste levneji a poskladal sam.Cemu presne rikate multimedialni sestava? Ma-li to byt na hry, pak grafika za 4kKc je naproste minimum!!!

Kdysi jsem koupil pro mámu v Alzasoftu počítač. Vybral jsem sestavu, upravil ji podle svých představ (odebral disketovou mechaniku, podložku pod myš a podobné ptákoviny, změnil dalších pár komponent) a v Alzasoftu mi stále zachovali slevu, že byl výsledek levnější, než kdybych sečetl cenu jednotlivých komponent a byli velice ochotní, takže nechápu tvoji první větu..

Dík, no ono kdybych někoho znal, tak mu to samozřejmě svěřím, ale neznám, proto jsem nucen koupit hotovku. Nepařím denně hry, zahraji si občas, takže nějaká GT6600 nebo 7600GS nebo jim podobná mi bude stačit, s GT6600 mám zkušenosti a mě dostačuje. Počítač má ramku 1024, procák athlon 64 3200+, deska MSI K8N neo4-F. Nemám zkušenosti s danými komponenty, ale co se týká výkonu, tak si myslím, že mi bude stačit. Pokud budete vědět o podobné sestavě do 18 000 Kč včetně DPH a OS, prosím o radu.

Jo, já jsem nakupoval, taky v Bazaru v Turnově, a byl tam nějakej maník, a ten mi komponenty, co mně zbyly z počítače s procesorem Intel Celeron na 667 MHz (Osekaná Verze Pentia III, ale to je snad jasné), u kterého mi vyhořela základní deska přeházel do nového, a ještě ty věci co jsem tam nechtěl mi z toho novýho počítače vyházel, protože tam byl jen 300 W zdroj a já jsem měl už počítače s procesorem Intel Celeron na 667 MHz (Osekaná verze z Pentia III, ale to je snad jasný), tak z toho jsem měl zdroj 350 W, a tak mi ho tam dal a odečetl z ceny ten 300 W, zdroj, ono to je totiž bazar, kde prodávají i nové počítače, a on mi přeházel celý komp z nového do starého asi za půl hodiny, to jsem čuměl, já myslel že sestavit celý Computer trvá tak asi až 1 a půl hodiny, no sice jsem pak zjistil že to nesestavil tak úplně super, protože dal vypalovačku Cédéček ASUS CRW-4012A, a Hardisk na jeden Kabel rozhraní Ultra/Ata 133, ale to už byla maličkost, to přehodit, tak aby vypalovačka cédéček ASUS CRW-4012A, a Harddisk pak byly každý na jednom samostatném Kabelu rozhraní Ultra/Ata 133, no!

A ten 350W, zdroj který mi tam montoval z toho Počítače s procesorem Intel Celeron na 667 MHz, (osekaná verze z Pentia III., ale to je snad jasné), protože jak nám vyhořel u toho počítače s procesorem Intel Celeron na 667 (osekaná verze z Pentia III., ale to je snad jasný), tak jsme si mysleli, jestli nám neodešel jenom, zdroj, ale bohužel neodešel, odešla, nám celá základní deska, tak ten byl starej asi tři dny, aby si někdo nemyslel, že to byl třeba pěl let starej 350 W, zdroj, no!

Páni Mysel_1, je hračička, já s ním, ale souhlasím, je nejlepší, když si počítač, necháte, poskládat, z dílů, které si sám vyberete, to je prostě nejlepší, no a já si sám umím zapojit, Grafickou Kartu, CD-ROM Mechaniku, Operační paměti DDR-RAMky, i operační Paměti SD-RAMky, PC 133 MHz, 256 MegaBajtové CL 2,5, třeba, ale celý počítač, bych si sám nesložil, protože, si neumím do počítačové skříně, sám zabudovat, základní desku, a mně se teď zrovna moc nechce se nic nového učit, no!

Mělo tam bejt, že se mně spíš tak trochu nechce, se nic nového učit, no!