Multifunkční tiskárny - Canon nebo HP?

Váhám mezi multifunkční tiskárnou HP OfficeJet PSC1610 a CANON MP-450.  Jaké s nimi máte zkušenosti? Kterou vzít? Preferuji spolehlivost a nízké provozní náklady na tisk.

Odpovědi na otázku

Rozhodnuti je stejne jen na Tobe. Ja osobne mam PSC1610 skoro rok anemuzu si stezovat.Kamos pred mesicem koupil MP-450 a uz reklamovat tiskovou hlavu a i kdyz dostal novou tak stejnak v tmavem tisku jsou cary,ale jak rikam,.Rozhodnout se musis stejnak sam. Hodne stesti

Používám HP PSC 1315 a 1310 a jsem naprosto spokojenej (bez poruch)

Určitě HP, nyní mám psc 1510 skvěle funguje a také výborný servis, předtím jsem měl canon, byly s tím pořád nějaké problémy, čekal sem víc jak měsíc na reklamaci,a ještě to nefungovalo, při reklamaci HP jsem měl do týdne novou a ještě s omluvou! HP má možná dražší tiskové hlavy, ale stačí koupit dobrý refil,jdou naplnit bezproblémů a kvalita tisku i funkčnost je pořád lepší.T

Epson...heh...

ani jedno...MINOLTA rulezzzzz. ! ! !