Multifunkční tiskárna se skenerem, spojení dokumentů do souboru

Ahoj,Nevíte prosím, jakou funkci mám u tiskárny hledat abych poznal, že umí skenovat a současně ty skenovane dokumenty spojit do jednoho souboru?Dekuji za nasměrování.

Odpovědi na otázku

jak aku funkciu. To je zalezitost softwaru a nie tlaciarne. Imho kazda tlaciaren co dnes kupis vie skenovat viac stran do 1 pdf, ale ak chces mat 100% istotu kup tlaciaren s podavacom. A ak chces skenovat obojstranne, musi mat funkciu duplex.

To nedělá tiskárna/skener, ale obslužný skenovací software. A za posledních 20 let jsem neviděl, že by to jakákoliv multifunkční tiskárna nebo skener neuměl. Více stránkový soubor v pdf uvidíš až v nastavení při skenování, kde si volíš do jakého typu souboru se má naskenovat (např. jpg/jpeg, tiff, pdf apod.)