» Poradna » Web a internet

Multi URL - Jak vložit více linků do jednoho

Dobrý denChtěl bych se zeptat. Mám 5 url linků které bych chtěl vložit do stránky, kde si pak uživatel bude moci vybrat jaký chce otevřít. Projížděl jsem internet ale našel jsem jen jednu která zrovna nejlépe nevypadá. Nemáte nějaké doporučení na tento typ stránek kde by se něco takového dalo udělat ?Děkuji

Odpovědi na otázku

Člověče, proboha, na co se vlastně ptáš? Nechceš to alespoň nějak rozepsat, jak by to mělo vypadat? nebo alespoň dát link na tu stránku, co se ti nelíbí?

Na to žádný typ stránek nepotřebuješ. Na stránku si vlož seznam url linků a uživatel si z nich vybere, jaký chce otevřít.

co řešíš?Jestli máš webovky, tak tam můžeš mít seznam linků, kolika se ti zamane. Pokud web nemáš, tak to můžeš nasdílet třeba přes sdílený dokuḿent na Google apod.

Když si má uživatel jeden link vybrat, proč by měly být vložené do jednoho? To by dávalo (ne)smysl, kdyby ses snažil výběrem jednoho vnutit otevření všech pěti.