» Poradna » Web a internet

Můj YT

Lidi pomocMám svůj YT kanál, dost často přidávám nová videa. Mám pocit že jsou celkem dobrá posuďte sami :https://www.youtube.com/channel/UCSadtiJIlZPbeaiy... Mám ho už 4 roky a nevím co dělám špatně, protože mi narozdíl od ostatních cringe kanálů moc nepřibývaj odběry Prosím poraďte co zlepšit

Odpovědi na otázku

A ani sa nečudujem.....

Co děláš špatně? No spíš se ptej, co děláš dobře. Lidi nebudou dávat "odběr" jen proto, že bys nedělal nic špatně, ale jen tehdy, když budeš dělat něco dobře a lépe než ostatní. A nic takového tam bohužel není.

1: nedělat si reklamu na svůj YT v diskuzích, snad leda když tam bude video které si někdo vyžádal nebo může pomoct s nějakým dotazem, tohle co je tady je pouhý spam, který se maže a banuje se za to2: kolik ti je? 12?, takže si začal v 8? Prvně bys neměl mít vůbec přístup na Youtube, ale čerstvě v ČR pokud se nepletu začalo být dostupné YouTube Kids.3: chápu že seš mladý a nadšený, že se ti to líbí, ale evidentně je to dáno tvým pocitem, kdyby ty videa byly dobré tak by si diváky našly. Dobré video se bez spamování umí dostat na miliony shlédnutí v prvních hodinách od zveřejnění. Jsou youtubeři kteří během roka na YT svou produkcí dosáhli i miliardy shlédnutí aniž by si museli dělat reklamu stylem kterým si teď děláš tady.Možná ti to teď nedává smysl, ale třeba za pár let ti to dojde.

Ja mam kanaly tri. Jeden z kuchyni, jeden z kupelni a jeden z WC.Ale nevidim dovod chvalit sa v Poradni.

Přetrpěl jsem osvětovou přednášku: https://www.youtube.com/watch a mimo "kradených" slovníků (jak jsi na to přišel?) je technická úroveň hrozná - zvuková stopa má rozdílnou úroveň hlasitosti, atd.