Můj tip! Raiffeisenbank prosím o vaší zkušenost. (kompletkonto start)

Ahoj všem! prosím co říkáte na tu raifku?Můj profil: 2 trvalé příkazy, výběr 1 měsíčně mi bude stačit.P.S: nevím jestli je lepší balíček a nebo samostatný účet.

Odpovědi na otázku

Nemám žádný účet jelikož bych z něj pouze platil poplatky a ještě tam snad nosil penízky, aby na ně bylo. Účet mám v zadní kapse v peněžence.výhody* nemusím nikde stát frontu a někam chodit* mám okamžitý přehled o svých financích* nepotřebuji seznam bankomatů, karty, hesla, PIN atd.

Jo to máš pravdu, ale můj zaměstnavatel vyžaduje abych si zřídil účet. Na ruku mi nic dávat nebude:(No tak prosím pište jestli je to dobrá banka, a co je lepší přčíp. který balíček je lepší. Budu provádět jenom běžné operace. Výplata každý měsíc na účtě 2 nebo 3 tr.příkazy, výběr z bankomatu tak 1-2 za měsíc.