» Poradna » Mobily

Můj tellefon nema nfc jak ho získat

dozvěděl jsem se o nfc a díval jsem se do nastaveni a muj mobil l tam nema nfc a proto potřebuji pomoct jak dat do telefonu nfc nebo něco prostě, a nebo mam kouout nový tak?

Odpovědi na otázku

Jednoduše, půjdeš do obchodu a koupíš si telefon s NFC.

Nijak. Buď si koupíš jiný, který ho má, nebo na tu činnost, co chceš dělat, použiješ něco jiného. Pokud ti jde třeba o placení, tak banky vydávají NFC nálepky, kterými jde platit a můžeš si ji na mobil nalepit. Sice to není to samé, ale pořád levnější, než nový mobil.

NFC je kus obvodu v telefonu, pokud v něm není, tak ho tam žádným nastavením nedostaneš...

Jednoduše, v bance si zažádáte o NFC samolepku, a tu si nalepíte na mobil.