» Poradna » Programy

Muj t-mobile

Zdravím, nevíte někdo co znamenají služby v nastavení služeb (Správa připojeného čísla) v aplikaci muj t-mobile a jsou placené?Za potřebnou odpověď děkuji.

Odpovědi na otázku

Copak, operátor má údržbu stránek?

Na jejich stránkách jsem to nenašel.

Infolinka T-Mobilu taktéž nefunguje bo co?!

Žádná odpověď potřebná není. Zvedni telefon a zeptej se přímo na zákaznickém centru.

Když nevíte, tak nevíte, každopádně děkuji za potřebné informace k naplnění mého potřebného mozku.

Jak vidim z tveho dotazu i reakce v zaveru tebe se takove cisli netyka. Napad chodit do it poradny. Na vice info je operator nebo jak se rika Strejda Google.

Máte tam Nastavení blokace služeb (za poplatek), čili Přehled blokací, např.Blokace stahování, Blokace uvítacích tónů, Blokace m-platby z důvodu krádeže, Přehled služeb mobilní sítě, např.Informování o dostupnosti, Přehled záznamových služeb a plno dalšího. A to tam sám(a) nevidíte?!