» Poradna » Programy

MTS - program

Zdravím, potřeboval bych tip na nějaký program, kde bych zmenšil objem videa ve formátu MTS tak, aby se dalo zaslat mailem. Např. desetisekundové video v tomto formátu má z foťáku 20 MB. Potřeboval bych ho zmenšit na cca 4 MB. Děkuji za odpovědi. K.

Odpovědi na otázku

A proc zrovna emailem..? To hod na nejake uloziste (treba zasifrovane).

OK, nemám s tím moc zkušeností, tak se ptám. Vím, že pro fotky jsou různý služby pro posílám, tak to možná zkusím přes některou ...

Video se opravdu mailem neposílá, k tomu existuje spousta webových služeb, kam ho nahraješ a pošleš jen odkaz. Jinak ano, zmenšit to sice jde, ale kvalita půjde rapidně dolů.

Na rozdíl od fotek emailová schránka nenabízí zmenšení (seznam.cz), tak jsem jen chtěl vědět, jestli to nějak jde. Zkusím to přes uschovnu.cz

Ano, to je přesně služba na takové věci :)

JJ, díky za odpověď.

posílat mailem video nebo víc fotek je hovadina. Pokud máš obavy, že adresát neumí pracovat s cloudovými službami typu Google Disk ap. (nebo s nimi neumíš pracovat ty), tak to prostě zabal do ZIPu (např. programem 7Zip) a pošli to např. přes službu Letecká pošta:http://leteckaposta.cz/