» Poradna » Windows (a jiné OS)

MSVCR120.dll is missing

Zdravím, při spuštění hry Age of mythology (extended editon) mi to hází chybu, že chybí MSVCR120.dll. Na internetu je spousta návodů jak tu jednu knihovnu stáhnou a překopírovat.. nicméně to u mě nepomáhá.Nevíte prosím co by se s tím dalo dělat?

Odpovědi na otázku

Nainstaluj tenhle balíček https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx(vcredist_x86.exe)Hotovo - problém je pryč!

Pokud ne, tak knihovnu stáhnout ručně http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml kliknutím na DOWNLOAD ZIP FILE a knihovnu .dll dále překopírovat do složky SysWOW64 (pokud hra nepůjde, tak do System32) .

to jsem zkoušel, nicméně to nepomohlo. Na nějakém fóru jsem četl, že překopírování knihovny je k ničemu, protože tam není vytvořená vazba na tu knihovnu. Ale pravděpodobně to v některých případech funguje také

Fungovalo, děkuji

Ahoj, brácha chtěl zapnout multiplayer pro mafii 1 a ukazuje mu to to samé, naistaloval aji ten odkaz co píšeš a zároveň dal i ten ddl soubor do složky system32 aji té druhé a pořád mu to píše že chybí. Nevíte co dál ? Díky :)

K čemu stahovat multiplayer k mafii dnes sem si ho stahoval psalo mi to to same opravil sem to ale multiplayer mi napsal 0 servers takze je uz zruseny

Nevím co mám napsat ale děkuji ti :D už jsem myslel že jsem ztracenej :D

Pomohlo děkuji moc

Ja mám ten problém tiež ale na gta vice city 0.4 map multiplayer neviem čo stým nevie mi niekto pomôcť? mna by to veľmi potešilo

mam stejný problem chybný MSVCR120.dll u hry dead by daylight co s tím?

Ahoj, téma je sice starší, ale třeba to někomu pomůže. Měl jsem stejnou hlášku u Photoshopu - stačilo nainstalovat ovladače ke grafice a bylo po problému