MSIGeforce2MX-nejdou nainstalovat ovladače !!

To jsem ještě nezažil , a to už mám třetí kartu s nvidiackým čipem.
O co jde : Na přiloženém CD ke kartě jsou dva ovladače verze 532 a 618 oba jsou rozbalené ve své složce. Když chcu změnit ovladač klasickou cestou to znamená :adaptér ,upřesnit ,zadat umístění ovladače , z diskety,procházet, a určím cestu na CD ,přímo určím složku(vlevém okně se mi oběví INF : nvagp(znáte to) tak je vše v pohodě.Ale , když tyhle ovladače nakopíruju na harddisk nebo si ztáhnu z netu jakékoliv jiné(zkoušel jsem jich asi 10 , všechny od nvidie ,fachmana ,MSI atd.,tak to nejde !!! Vše je v pořádku , vypíše se mi v okně i zprávně INFko , a když dám OK windowsy napíšou ,že Zadané místo neobsahuje informace o hardwaru. Tak co vy na to ? A pak mám ještě jeden problém: Dávám kámošovi do PC ze základní deskou Matsonic 7016s/LX chipset svou kartu TNT2m64.Má čerstvou instalaci WindowsME a nejedeto ! Ve všech hrách se to hned sekne(Opengl i direct).Když vypnu zvuk jede to! IRQ je v pohodě. Vše je v pohodě. Když tam vrazím svou Geforce tak vše jede i se zvukem. Ale tnt jenom bez zvuku. Co bych mohl ještě zkusit ? Moc děkuji za odpověď! Jestli to nepude , kartu hned prodám , chce ji někdo ? Mi jede skvěle , mám BX mastera, cel600@1030 Čau !!! pavel.duk@worldonline

Odpovědi na otázku

Ahoj Duku!

Četl jsem o Tvých problémech a tak zkusím poradit. Při instalaci nových ovladačů na kartu postupuji takto:

Tento popčítač - vlastnosti - správce zařízení - grafické adaptéry -
( poklepu na stavající kartu ) - ovladač - aktualizovat ovladač -
- další - zobrazit seznam všech ovladačů ... - z diskety , no a pak už jenom vybereš cestu kde je máš. Wokna poznají jakou karu máš a dáš další. Před nahráváním samotných ovladačů budeš muset cestu zadat ještě jednou, protože Wokna jsou úplně blbý.

Vlastním SB Live 1024 a při výměně GK mi to tak tuhlo, po dvou dnech nastavování IRQ a přehazování zvukovy do všech možných i nemožných slotů jsem nainstaloval nový ovladače verze 3 a bylo vymalováno.
Pokud nemáš SB, tak Ti neporadím.

Čůůs Agent

Pozri do toho INF suboru, ci tam nie su napisane natvrdo cesty na CD. Tym by sa to vysvetlilo. Najlepsie urobis ak stiahnes ovladace rovno z NVIDIA serveru, alebo najnovsie bety 6.47 (odkaz mas tuna na PCTunningu).

Chlapi , už mi to jede, udělal jsem jediné : Celou složku "ovladače" kde jsem jich mněl asi 10 , jsem zkopíroval jinam mnež byly. Mněl jsem je na D\instal\ Grafika\ Ovladače atd. , přeKopíroval jsem je přímo na D: Mám rozdělený hárddisk a před tím jsem formátoval c: , a instaloval Windows , všechny soubory jsem mněl na D: .Pak už nešlo instalovat ovladače(jenom z CD) Ale až jsem je potom překopíroval jinam , tak už šly ovladače nainstalovat. Bůhví čím to je !
Ale jinak díky za radu !!

:o)

Takže CD s ovladači zahodit jako první.Z internetu stáhnout novějšíodinstalovat původnínainstalovat nové setup.exe >next >next >.....www.guru3d.com (ovladače, odinstalátor, tweak atd....)