» Poradna » Programy

Msiexec.exe chyba

uz driv jsem tady psal dotaz ohledne chyby msiexec.exe, kvuli ktere nejde win installer, ale nedostalo se mne fungujici odpovedi. mozna tady dneska snad bude nekdo, kdo mi poradi lip, tady je muj dotaz: jednou, když jsem si něco instaloval pomocí windows installer naskocila mne chyba, ze neni dostupny atd. tak jsem si na microsoft.com nasel navod na opravu, kde jsem musel v prik. radku zadat dva prikazy. udelal jsem to a kdyz jsem chtel opet instalovat naskocila mi stara znama chyba, ktera nabizi odeslani zpravy o chybach, kde v hlavicce bylo napsano MSIEXEC.EXE, prosim poradte, co se s tim da delat, diky moc za odpovedi!

Odpovědi na otázku

Ahoj,já když jsem čistil složku TEMP(najdeš v LOCAL SETTINGS)tak jsem tam smaznul i složku IXP001.TMP a v ní se nacházel i soubor msiexec.exe a proto mi nefungoval installer.Když jsem tu složku IXP001.TMP vytvořil v TEMP a vložil do ní soubor msiexec.exe tak zase vše šlapalo.Kouknul bych tedy do složky TEMP.

A kterou slozku Temp myslis, ono je jich tady vic

Já mám v LOCAL SETTINGS jen jednu s názvem TEMP.

Promin, jsem lama, kde je to LOCAL SETTINGS ??

V ovládacích panelech klikneš na MOŽNOSTI SLOŽKY a tam musíš odškrtnout SKRÝT CHRÁNĚNÉ SOUBORY OPERAČNÍHO SYSTÉMU(DOPORUČENO) a ještě ZOBRAZOVAT SKRYTÉ SOUBORY A SLOŽKY pak tu složku LOCAL SETTINGS najdeš např. tak,že její název zadáš do VYHLEDÁVÁNÍ.

jedná se o tuto složku C:\DOCUME~1\USERNAME~1\LOCALS~1\Temp\IXP001.TMP\MsiExec.exe

Jo, diky moc, zkusim to, nemel jsem povolene skryte soubory a slozky

muzes se prosim podivat na tento odkaz na tu moji slozku ? nic z toho co pises tam nemam: http://data.uloz.cz/auth/082e200ac7c9045865ee...

jj tak to by mohlo být ono,vytvoř tam tu složku IXP001.TMP,stáhni si z internetu msiexec.exe soubor a vlož ho do té IXP001.TMP složky.Pak by to mělo zase šlapat.

Vim, ze je to se mnou uz asi hrozne, ale jak tak hledam na googlu atd. nevim, kde ten soubor mam vzit...

Tak diky moc za snahu, ale porad mne to nejde, no nic. uz jsem stejne chtel sformatovat disk... jeste zkusim obnovit registry, ktere jsem si davno zalohoval, tak jeste jednou diky!

To jsou neuvěřitelné bláboly Nenapsal jsi verzi OS, tak se nediv, že Ti odpovídají nesmysly. Pokud používáš OS Windows řady 5, najdeš soubor msiexec.exe ve složce X:%Windows%\system32. Nechápu ovšem, co s ním hodláš dělat. Pokud Ti nefunguje installer a návod MS na jeho novou registraci nepomohl, máš OS v totálním rozkladu. Nabootuj do nouzového režimu, vyžeň exploity a vyčisti OS i registry od blbostí.

ten soubor msiexec.exe v tom system32 opravdu je, zkousel jsem ho nahradit tim stazenym a porad nic, jeste vyskousim obnovit ty registry a jinak do zitrka sformatuju cely disk...

na inštalačnom cd w2k/wxp /alebo na stránkach microsoftu/ je v zložke addons/support tools súbor msicuu.exe-odstráni z registra poškodenú inštaláciu a registráciu msi installera,po vyčistení stiahni podla verzie operačného systému msi installer 3 alebo 3.1 update a reinštaluj týmto update msi installer