» Poradna » Notebooky

Msi notebook, klávesnice Steelseries

Zdravím, nedávno jsem koupil notebook.Něco jsem na něm opravil, ale ani za boha nemůžu přijít jak nainstalovat správný ovladač (ani kde ho stáhnout) ke klávesnici.Klávesnice funguje, avšak nesvítí a nejdou multimediální tlačítka.Ve správci zařízení jsou pod klávenicemi :steelseries ps/2 keyboard a pod tím je dvakrát zařízení klávesnice standardu hid.....vážně nevím co s tím..Jinak se jedná o notebook MSI GT70 Dominator, win7, budu rád za jakoukoli informaci, díky

Odpovědi na otázku

máš nainstalovanou aplikaci "Steelseries Engine 2" z webu výrobce a všechny ovladače bez neznámejch zařízení ?.. a co znamená to "Něco jsem na něm opravil"?

No tím jsem právě myslel, že vše se ukazuje, že funguje jak má, ale ten engine od Ss jsen ještě nezkoušel,tak pak uvidím, ale zkoušel jsem asi ten engine trojkovej a nešlo to, nevím jestli jsou součástí toho ovladače

Takze nejen ze jste nenainstaloval spravny ovladaci SW, ale Vy jste jeste ani neprisel na to, ze ho mate hledat na webu vyrobce klavesnice? Tak hlavne ze jste nasel aspon Poradnu. :o)Ted jeste kdybyste laskave prozradil typ te klavesnice, abychom Vam sem mohli dat primy odkaz, kdyz uz si ho na steelseries.com neumite najit, ani ho neumite vygooglit..

Tohle bude ten vadný notebook, co se tu řešil před časem, ne?Nemáš v něm náhodou tu vyměněnou grafiku za GTX980M?

Už jsem to vyřešil díky moc

Tak napiš postup, může se to v budoucnu hodit někomu jinému.