MSI K7T Pro úprava?

Rád bych se dozvěděl něco bližšího o úpravách desky MSI K7T Pro, na K7T ProII.
Četl jsem zde na konferenci že je na desku potřeba přidat int.obvod (brouka), ale bohužel jsem nikde nezjistil jaký, a kam. Jestli někdo zná link kde by se řešil tento problém, a to nejlépe popis úpravy a schéma, tak prosím přispějte na tohle téma. Jestli už máte někdo zkušenost s úpravou, tak se o ní doufám podělíte, protože žádný problém není neřešitelný! Ten kdo jednou přerušoval můstky na svém Duronu, tak určitě pochopil o čem mluvím.

flash

Odpovědi na otázku

Zdravim.
Sam stojim pred koupi a rozhoduji se zda koupit MSI K7T Pro II, ale nyni jiz k veci. Na foru ananardtechu (tak nejak www.anandtech.com)se zabivali touto zalezitosti. Nedospeli vsak k nicemu kladnemu. Nasli pouze jeden rozdilny integrak a ten patri Fuzzi Logic. Takze nic. Zkouseli i upgradovat bios, ale je to to same a chybi tam polozka zmeny nasobice. Holt ono to fakt asi nepujde!!???.)))
Ovsem jestli na to nekdo dojde at me da taky vedet.
Mejte se vsichni dobre.